تمرینات ورزشی برای جوانسازی پوست صورت

ورزش های صورت برای بهبود پوست عبارت است از حرکاتی زنجیره ای و منقبض کننده و محرک برای تحت فشار گذاشتن و آزاد سازی عضلات صورت است که شکلی از بدنسازی ،اما برای صورت و گردن است.این نرمش ها علاوه بر افزایش حجم عضلات صورت ،باعث بالا کشیدن و به اصطلاح لیفتینگ ملایم پوست صورت هم میش وند.در واقع با این نرمش ها گردش خون زیر پوست بیشتر می شود و در نتیجه اکسیژن و مواد مغدی بیشتری به سلول های مختلف در همه قسمتهای صورت می رسد.

آغاز به کار:

زیبایی ورزش های ضدپیری صورت این است که شما به هیچ تجهیزات و یا تدارکاتی نیاز ندارید، نیازی به آموزش ندارید و نیازی نیست که به جایی خاص بروید.شما می توانید این تمرین ها را در خانه خود در زمانی انجام دهید که متناسب با برنامه شما است.

همانطور که تجربه بیشتری به دست می آورید، می توانید ورزش های مختلفی را به اینها اضافه کنید تا ماهیچه های دیگر را نیز به کار ببرید و به روش های مختلف به پوست صاف و سفت دست پیدا کنید.

جرای یوگای صورت مخصوص جلوگیری و درمان چروک پوست

این کار را حداقل برای یک دقیقه انجام دهید. این ورزش همه ماهیچه های صورت شما را محکم تر می کند و به شما کمک می کند جوان تر به نظر برسید. چشم خود را ببندید و به آرامی نفس بکشید و صورت خود را تا جایی که ممکن است، سفت مچاله کنید.

بازدم انجام دهید و زبان خود را تا جایی که می توانید بیرون بیاورید. چشم های خود را باز کنید و ابرو ها را بالا ببرید.

پیشانی را ورزش دهید

 این کار به کاهش چین و چروک و خطوط ریز با تنگ کردن ماهیچه های پیشانی کمک می کند. یک دست را روی دو طرف پیشانی خود نزدیک شقیقه ها بگذارید.

انگشتان خود را از هم باز کنید و انگشت شست خود را پشت سر خود، نزدیک پیشانی پایین تر از خط رویش مو قرار دهید. انگشتانتان را در انتهای ابروان خود قرار دهید و به آرامی پوست روی پیشانی خود را به سمت موهای خود بکشید، تا وقتی که پوستتان صاف شود.

ابروها را تا جایی که ممکن است بالا ببرید. این موقعیت را برای پنج ثانیه نگه دارید و پنج بار تکرار کنید.

ورزش های عالی برای رفع چروک صورت  

در ادامه این بخش از ورزش و تناسب اندام نمناک چند تمرین وجود دارد که می توانید امتحان کنید:

مستقیم به جلو نگاه کنید و انگشت سبابه خود را در وسط استخوان گونه قرار دهید. محکم روی پوست خود فشار دهید و با استفاده از انگشتان، دایره های کوچکی را ایجاد کنید.

 لبهای خود را به شکل “O” درآورید، سپس لبهایتان را عقب بکشید، تا لبخند عریضی داشته باشید. ابرو و چشم هایتان را عمیق کنید. این تمرین تقریباً همان تاثیر را به عنوان بالا بردن ابرو ها دارد.

 انگشت سبابه خود را زیر هر چشم قرار دهید و هر انگشت را به سمت بینی خود فشار دهید. دندان های خود را با لبان خود مخفی کنید و دهان خود را کمی باز کنید. برای ۳۰ ثانیه به سقف نگاه کنید، در حالی که پلک های بالایی شما تکان می خورند و می لرزند.

واقع بین باشید:

دکتر لاریسا از دانشگاه کلمبیا معتقد است که باید در مورد نتایجی که از این تمرینات به دست می اید واقع بین باشید. او در این باره چنین می گوید: تمرینات ورزشی مرتبط با صورت اخیرا در میان افراد محبوبیت زیادی به دست آورده اند زیرا یک تکنیک ضد پیری هستند.

با اینکه من فکر نمی کنم تمرینات صورت برای افراد مضر باشد اما به احتمال زیاد این تمرینات محدودیت های زیادی برای مبارزه با پیری صورت دارند و افراد نباید انتظار یک تغییر اصلی و بزرگ را داشته باشند. او معتقد است مزایای ضد پیری واقعی، ممکن است تنها با ترکیب تمرینات ورزشی و گزینه های سنتی تر همچون لیفت صورت یا سایر گزینه های کم تهاجمی به دست اید.

پاسخ ترک

Please enter your comment!
Please enter your name here

+ 58 = 65