بهترین میکاپ برای گرفتن عکس سیاه سفید هنری

عکاسی سیاه و سفید، رنگ ها را در یک مقیاس خاکستری به ثبت می رساند. تعادل رنگ و رعایت کنتراست، یک راه کلیدی برای زیبا شدن عکس های سیاه و سفید است. در نتیجه رنگ مهم نیست اما باید یاد بگیرید یک آرایش خوب داشته باشید تا عکس شما زیباتر جلوه کند.
عکس ها با مقیاس خاکستری معمولاً ظاهر شما را نسبت به عکس‌ های دیگر بهتر می‌ کنند و تناژ پوستی را صاف تر نشان می دهند اما برای این عکس ها باید چگونه آرایش کرد تا ظاهر زیباتری داشت؟

زیرسازی میکاپ برای عکس سیاه سفید

از یک فونداسیون یا کرم پودر مات استفاده کنید. فونداسیون یا کرم پودر یا حتی پنکیک شما، باید روشن تر از پوست خودتان باشد تا کنتراست بین پوست و قسمت های دیگر صورت ایجاد شود.

آرایش لب برای عکس سیاه سفید

حتماً یک خط لب قرمز بردارید و اطراف لب را یک خط پررنگ بکشید و با یک رژ لب مات، داخل آن را پر کنید. هر چقدر که رنگ قرمز تیره تر باشد، لب های شما نیز داخل عکس تیره تر نشان داده می شود. قصد ما این است که کنتراست زیبایی بین پوست و قسمت های دیگر صورت ایجاد کنید.

سپس از برنزر استفاده کنید. می توانید برنزر را زیر استخوان گونه و روی شقیقه بزنید. از یک رژگونه با رنگ ملایم برای از بین بردن تیرگی های روی گونه استفاده کنید.

آرایش چشم برای عکس سیاه سفید

خط چشم بکشید و بعد از ریمل استفاده کنید. کنتراست بین پوست و قسمت های دیگر صورت را فراموش نکنید. سایه با رنگ تیره ممکن است جلوه زیبایی داخل عکس ایجاد نکند. پس سعی کنید از رنگ های ملایم تر استفاده کنید.

پاسخ ترک

Please enter your comment!
Please enter your name here