چربی سوزترین نوشیدنی دنیا را بشناسید

چربی سوزترین نوشیدنی دنیا را بشناسید

در این مقاله قوی ترین و چربی سوزترین نوشیدنی دنیا را به شما معرفی می کنیم که سرعت از بین رفتن چربی های بدن تان را بیشتر می کند.

چاقی و اضافه وزن مشکلی است که امروزه اکثر مردم در کشورهای مختلف دنیا با آن مواجه هستند، بر همین اساس متخصصان تغذیه یک نوشیدنی معجزه آسا و اثر بخش برای آب کردن چربی های بدن در هنگام خواب را به افراد پیشنهاد می کنند. این نوشیدنی که باید یک ساعت قبل از خواب آن را مصرف کرد.

Learn the world's best-selling fat burner

از آبلیموی تازه به همراه سبزی جعفری، دارچین، سرکه، یک قاشق چای‌خوری زنجبیل و یا عسل تشکیل شده که باید آن را توسط دستگاه همزن به یک محلول یک دست تبدیل کرد. این معجون می‌تواند در طول شب تمامی چربی های ناشی از مواد غذایی که افراد در طول روز خورده‌اند را ذوب کند و باعث تناسب اندام بدون نیاز به انجام کار خاص یا فعالیت ورزشی شود.
چربی‌های سخت برای ذوب شدن مانند چربی اطراف شکم، ران پاها و چربی های اطراف بافت عضلات، با استفاده از این نوشیدنی از بین می روند. البته برای اثر بخشی، بهتر است این معجون به تنهایی نوشیده شود و افراد از خوردن شام اجتناب کرده و این نوشیدنی را جایگزین شام کنند.

اگر از انواع رژیم‌های لاغری و ورزش‌های شدید خسته شده‌اید، این نوشیدنی حلال مشکلات شما است.

Learn the world's best-selling fat burner

نوشیدنی های چربی سوز شکم
با این حال اگر می خواهید سرعت از بین رفتن چربی های تان را بالا ببریدد باید یک رژیم غذایی سالم داشته باشید.
اگر شما در برنامه غذایی تان از سبزیجات، گوشت بدون چربی ، لبنیات کم چرب و … استفاده کنید در این صورت چربی های دور شکم تان کمتر می شود.
 ۵ نوشیدنی را به شما معرفی می کنیم که سرعت از بین رفتن چربی های دور شکم تان را بیشتر می کند.
Learn the world's best-selling fat burner
آب پر از یخ :
خوردن آب پر از یخ به شما کمک می کند تا کالری بیشتری بسوزانید. سوزاندن کالری به این دلیل است که بدن شما تلاش می کند تا به درجه حرارت نرمال بدن یعنی همان ۳۷ درجه برسد و در نتیجه مقدار کالری سوختنی افزایش می یابد. بر اساس تحقیقاتی که آلمانی ها انجام دادند نوشیدن ۲ لیوان یخ سرد سوخت و ساز بدن تان را تا ۳۰ درصد افزایش می دهد.
Learn the world's best-selling fat burner
شیر : 
شیر یکی از نوشیدنی هایی است که متابولیسم بدن را افزایش می دهد. شیر یک منبع غنی از کلسیم است و می تواند به شما در کم کردن وزن تان کمک  کند. خوردن یک لیوان شیر در روز به از دست دادن چربی های دور شکم تان کمک می کند. فقط باید از شیر کم چرب استفاده کنید.
Learn the world's best-selling fat burner
چای سبز : 
به جای نوشیدن قهوه چای سبز بخورید. چای سبز سوخت و ساز بدن را تا ۴ درصد افزایش می دهد. این به این معنی است کمه با خوردن چای سبز روزی ۷۰ کالری بیشتر می سوازنید و در نتیجه سالی ۱/۵ تا ۳/۵ کیلو وزن تان کم می شود.
Learn the world's best-selling fat burner
سرکه سیب : 
این نوشیدنی عملکرد کبد را بهتر می کند. اگر عملکرد کبد بهتر شود در نتیجه سوخت و ساز بدن نیز افزایش می یابد. کبد سالم سرعت سوخت و ساز بدن را زیاد و سلول های چربی را از بین می برد. می توانید قبل از هر وعده غذایی تان دو قاشق غذاخوری سرکه را با آب رقیق کرده و میل کنید.
Learn the world's best-selling fat burner
عصاره سویا و گندم : 
سویا و گندم یکی از بهترین منابع برای پروتئین هستند. از آنجا که پروتئین در شکل های مایع نسبت به شکل های جامد زودتر و بهتر جذب می شود بهتر است این دو خوراکی به صورت نوشیدنی ( عصاره ) میل شوند. این دو نوشیدنی سرعت سوخت و ساز بدن را بالا برده و در نتیجه سلول های چربی دور شکم را از بین می برند. خاصیت دیگر این دو نوشیدنی تقویت عضلات بدن تان است.
 
با پنج نوشیدنی چربی سوز عالی دیگر نیز آشنا شوید
 
بسیاری از افرادی که وزن زیادی دارند به دنبال آسان ترین راه برای لاغری هستند که این کار را می توان با کمک نوشیدنی ها نیز انجام داد.در این میان نوشیدنی های بسیاری وجود دارد که می تواند چربی سوز باشد اما تنها تعدادی از آن ها بسیار خوب و کارآمد است..
نکته :

مصرف این نوشیدنی ها در زمان ناشتا کارایی بیشتری دارد.

Learn the world's best-selling fat burner

-آب هندوانه

یکی از بهترین و سالم ترین آب میوه های دنیا آب هندوانه است که می توانید به کمک آن میزان زیادی از آب بدن را تامین کنید و همچنین چربی های اضافی را بسوزانید.البته به این نکته توجه داشته باشید که اگر ذره ای به آن شربت شکر بیفزایید دیگر کارایی اصلی خود را ندارد.همچنین آب هندوانه حاوی مقادیر فراوانی از ویتامین هایی مانند آمینواسیدهای لازم و لیکوپن های ضد سرطانی است.

Learn the world's best-selling fat burner

-چای نعنایی

چای نوشیدنی بسیار مفیدی است و انواع گوناگونی دارد.یکی از این چای ها چای نعنایی است که باعث می شود بدن شما طراوت خاصی به دست آورد.این چای را بهتر است به صورت طبیعی در خانه یا عطاری ها تهیه کنید.چای نعنا با تامین آب بدن می تواند چربی های اضافه ی بدن را نابود کند.

Learn the world's best-selling fat burner

-آب آناناس

آناناس از میوه های بسیار شیرین است اما در صورتی که آب آن به طور طبیعی استفاده شود می تواند چربی های بدن را کاملا نابود کند.آب آناناس موادی دارد که کمک می کند چربی ها به آسانی خرد شوند.

Learn the world's best-selling fat burner

شکلات تلخ آب شده

آیا تاکنون چیزی درباره ی نوشیدنی های شکلاتی شنیده اید؟ این نوشیدنی ها با آب کردن شکلات های تلخ یا ترکیبی به وجود می آیند. اگر از شکلات های بسیار اصیل استفاده کنید می توانید بدنی بسیار خوب و همچنین شکمی صاف و بدون چربی داشته باشید.

 

پاسخ ترک

Please enter your comment!
Please enter your name here

71 − = 64