معجزه کپسول ویتامین برای پوست دور چشم

رفع چروک دور چشم و محو شدن اثرات ناخوشایند پیری و استرس از روی پوست صورت را با روش ترکیب مواد طبیعی می توان یکی از نسخه های ارزان قیمت زیبایی پوست معرفی کرد. در ادامه به این مقوله بیشتر می پردازیم با ما همراه باشید.
پوست دور چشم بسیار نازک و حساس است و این امر نیز باعث ایجاد چین و چروک می گردد. چین و چروک دور چشم، چهره را خسته و پیرتر نشان می دهد. برای جلوگیری از ایجاد چین و چروک و یا به تاخیر انداختن ایجاد آن باید بیشتر از پوست مراقبت کرد. یک روش عالی برای مراقبت از پوست استفاده از کپسول ویتامین است.
A miracle of vitamin capsules for the skin around the eyes
روغن ویتامین E هم یک ماده‌ی مغذی و هم یک آنتی‌ اکسیدان است. بر اساس گفته‌ های دفتر مکمل‌ های غذایی در انستیتوی ملی این روغن می‌تواند رادیکال‌ های آزاد را که باعث آسیب‌ رسانی به سلول‌ ها و بیماری‌ های قلبی-عروقی، سرطان و سایر امراض می‌شوند را خنثی کند. دکتر مانوج آهوجا از بیمارستان Fortis می‌گوید: روغن ویتامین E یک آنتی‌ اکسیدان محلول در چربی قدرتمند است که می‌تواند وضعیت کلی سلامت وپوست شما را جلایی دوباره ببخشد. این روغن حاوی گروهی از هشت ترکیب مختلف، ازجمله توکوفرول‌ها و توکوترینول‌ها می‌باشد.

روغن ویتامین E در خالص‌ترین نوع خود، تنوع گسترده‌ای دارد. می‌توانید آن را روی پوست خود پخش کنید یا کپسولش را میل نمایید

خواص روغن ویتامین E

دکتر دیپالی باردواج، از متخصصان پوست در دهلی می‌گوید:  ویتامین E اعصاب را قوی‌تر کرده و پوست را از درون تغذیه می‌کند. کپسول‌ های ویتامین E را با استفاده از سنجاق پاره کرده و آن را بر روی صورتتان بمالید تا پوست نرم و درخشان دلخواهتان را پیدا کنید.

A miracle of vitamin capsules for the skin around the eyes
نشانه های کشیدگی را درمان می کند

پس از بارداری یا زمانی که چاقی و لاغری ناگهانی را تجربه می‌کنید، نشانه‌ های کشیدگی روی پوستتان ظاهر می‌شوند. دکتر موکش گیردهار، متخصص پوست در بیمارستان Max Super Speciality می‌گوید: روغن ویتامین E را روی پوستتان بمالید تا مواد مغذی موجود در بافت پوست افزایش پیدا کند. به منظور کاهش این نشانه‌ها، می‌توانید به صورت منظم و موضعی نیز از این روغن بهره بگیری.

زخم ها را کمرنگ می کند

دکتر موکش گیردهار می‌گوید: روغن ویتامین E به نوسازی سلول‌ های پوست کمک کرده و لکه‌ های قهوه‌ای یا زخم‌ های صورت را کم‌ رنگ می‌کند.

اسپاسم های عضلانی را درمان می کند

دکتر مانوج آهوجا می‌گوید: ویتامین E برای آرام‌ کردن عضلات بسیار خوب بوده و می‌تواند اسپاسم‌ های عضلانی را درمان کند.

A miracle of vitamin capsules for the skin around the eyes

ضد پیری است

دکتر دیپالی می‌گوید: اگر نشانه‌ هایی از پیری زودرس نظیر چروک دور چشم را مشاهده می‌کنید، دو تا سه بار در هفته روغن ویتامین E را در کنار کرم‌ های معمول استفاده کنید تا بهترین نتایج را مشاهده نمایید. با این روند پوستتان سالم شده و نشانه‌ های افزایش سن را از بین می‌برد.

همانند مرطوب کننده عمل می کند

دکتر آهوجا می‌گوید: «روغن ویتامین E یک ماده مغذی محلول در چربی است و بدین‌ ترتیب از محصولات محلول در آب سنگین‌تر است. می‌تواند رطوبت از دست‌ رفته را برگرداند و به همین دلیل بهترین عملکرد را برای پوست‌‎ های خشک و آسیب‌ دیده در پی دارد». می‌توانید چند قطره از روغن ویتامین E را با لوسیون مرطوب‌ کننده ترکیب کنید و قبل از رفتن به رختخواب روی بدنتان بمالید.

دایره های مشکی را درمان می کند

استفاده از روغن ویتامین E به دور چشم‌ها، یکی از بهترین راه‌ها برای رهایی از دایره‌ های مشکی است. ۲-۳ روز از این روغن در کنار کرم معمول استفاده کنید و به آرامی دور چشم را ماساژ دهید.

A miracle of vitamin capsules for the skin around the eyes
آفتاب سوختگی را درمان می کند

چند قطره روغن ویتامین E را روی محل آفتاب‌ سوخته ریخته و به آرامی آن را بمالید. دکتر آدارش کومار به عنوان پزشک داخلی می‌گوید: «ویتامین E نیروگاهی از آنتی‌اکسیدان‌ ها بوده و می‌تواند اثرات رادیکال‌ های آزاد حاصله از تشعشع فرابنفش خورشید را خنثی کند و بدین‌ ترتیب، آفتاب‌ سوختگی را ترمیم می‌کند».

به عنوان یک واسط تمیز کننده عمل می کند

روغن ویتامین E یک نرم‌ کننده‌ی سنگین بوده و بهترین راه برای رهایی از غبار، دوده و سایر ناخالصی‌ ها می‌باشد و به صورت همزمان می‌تواند تعادل چربی پوست را حفظ کند. چند قطره از روغن ویتامین E را روی یک توپ نخی ریخته و آن را روی صورتتان بمالید.

لب های خشک شده را درمان می کند

دکتر دیپالی باردواج می‌گوید: «روغن ویتامین E به عنوان مرطوب‌ کننده عمل کرده و لب‌ های خشک را نرم و انعطاف‌ پذیر می‌کند». می‌توانید آن را به تنهایی یا در ترکیب با عسل استفاده کنید.

چگونگی استفاده از قرص ویتامین برای درمان چین و چروک دور چشم

به دلیل حساس و نازک بودن پوست زیر چشم  این ناحیه از صورت به مراقبت بیشتری نیاز دارد و همیشه باید مرطوب نگه داشته شود  به همین منظور اغلب افراد از کرم های دور چشم استفاده می کنند که بسیار گران قیمت هستند و همه افراد توان خرید این کرم ها را ندارند. ما در اینجا ماده ای طبیعی و ارزان قیمت را به شما معرفی می کنیم که جایگزین خوبی برای کرم های گران قیمت دور چشم هستند.

اکثر خانم ها با چروک هایی که زیر چشم شان وجود دارند درگیرند اما راه حل هایی دارد:

ما در این مطلب تمامی راه حل ها برای رفع چین چروک دور چشم را به شما معرفی خواهیم کردیکی از این روش ها استفاده از قرص ویتامین ای است که قابل دسترس و ارزان قیمت می باشد.

برای از بین بردن خطوط و چین چروک دور چشم استفاده مرتب از روغن ویتامین ای و ماساژ محل مورد نظر راه حل بسیار مناسبی است.

A miracle of vitamin capsules for the skin around the eyes

بهترین روش رفع چین و چروک دور چشم

شما می توانید هر شب قرص ویتامین ای را با روغن این ویتامین ترکیب کرده و دور چشمان تان ماساژ دهید این کار را تکرار کنید تا چین و چروک دور چشمان تان بهبود یافته و پوستی صاف داشته باشید.

ماسک کردن

می توانید از این ترکیب به عنوان ماسک برای از بین بردن چین و چروک و خطوط زیر چشم استفاده کنید این ترکیب را به مدت ۱۵ دقیقه در ناحیه مورد نظر قرار دهید.

ترکیب ان با روغن

روش دیگر مصرف آن مخلوط کردن با روغن های دیگر است از جمله روغن بادام وروغن زیتون. اگر استفاده بدین صورت برایتان مطلوب نیست می توانید به صورت کپسول استفاده کنید.

A miracle of vitamin capsules for the skin around the eyes
قهوه

مخلوط کردن با پودر قهوه روش دیگر استفاده از قرص ویتامین ای است بدین ترتیب که مقداری پودر قهوه را با روغن ویتامین ای به صورت ژلی درست کرده و صبح ها زیر چشمان خود بمالید .کافئین موجود در قهوه موجب پف زیر چشم می شود.

 

محصولاتی که میتوانید از فروشگاه ها تهیه کنید

پاسخ ترک

Please enter your comment!
Please enter your name here

7 + 3 =