نکات مهم مسافرتی برای دانشجویان

نکات مهم مسافرتی برای دانشجویان

تابستان نزدیک است و برای دانشجویان هیچ چیزی بهتر از داشتن سفر با دوستان، استراحت و گذراندن وقت و کسب تجربه در جاده نیست. در این مقاله برخی از نکات مهم مسافرتی برای دانشجویان و راهنمایی های لازم برای داشتن سفری بهتر در اختیار شما قرار می گیرد.

 

۱- خوابگاه بجای هتل
اقامت در خوابگاه هم ارزان است و هم شما می توانید افراد دیگری مانند خود را ملاقات کنید. البته بهتر است که در این مسیر تنها نباشید.
۲- استفاده از کارت دانشجویی
بسیاری از مکانها تخفیفاتی را برای دانش آموزان و یا دانشجویان در نظر می گیرد که ما همیشه از آن بیخبر هستیم. همیشه کارت دانشجویی و یا دانش آموزی خود را همراه داشته باشید تا از تخفیف استفاده کنید.

Travel Tips for Students4 289x192 - نکات مهم مسافرتی برای دانشجویان

۳- کیف کمک های اولیه
همراه داشتن چسب زخم،مواد ضدعفونی کننده و داروهای ضد درد علاوه بر صرفه جویی در هزینه، گاهی اوقات زندگی شما را نیز نجات می دهد.
۴- تبدیل پول
اگر سفر خارجی در پیش دارید، برای تغییر پول در فرودگاه و یا هتل محل اقامت که هزینه های اضافی در پی دارد، سعی کنید به نزدیکترین بانک مراجعه کنید.
۵- نگهداری پول
هنگام سفر باید دقت داشته باشید که پول خود را در مکانها مختلف نگهداری کنید. مثلا مقداری نزد خود، مقداری در چمدان و مقداری در هتل قرار دهید تا اگر کیف پولتان گم و یا دزدیده شد، پول در جای دیگر داشته باشید.

Travel Tips for Students1 235x192 - نکات مهم مسافرتی برای دانشجویان

۶- پرسیدن از مردم محلی

اغلب اوقات، مکانهای دیدنی و جذاب کشف نشده باقی مانده و فقط مردمان محلی از آن مطلع هستند. برای بازدید از مکانهای توریستی و جذاب منطقه ای که به آن سفر کرده اید، از مردم محلی بپرسید و کمک بخواهید.

۷- همراه داشتن لوازم بهداشتی
بهتر است در این سفر برای جلوگیری از هزینه های اضافی و اتلاف وقت برای پیدا کردن برخی وسایل، لوازم بهداشتی مورد نیاز را همراه داشته باشید.

Travel Tips for Students3 238x192 - نکات مهم مسافرتی برای دانشجویان

افزودن دیدگاه

لطفا دیدگاه خود را بنویسید
لطفا نام خود را وارد کنید

+ 57 = 61