خوراک های تن ماهی۱

در این مقاله خواهید خواند:
خوراک های تن ماهی۱؛ بعضی ها هر کاری می کنند ذائقه شان با ماهی هماهنگ نمی شود که نمی شود. برای همین اصولا غذاهای با ماهی را می بوسند می گذارند کنار. به این افراد پیشنهاد می کنیم برای یک بار هم که شده تن ماهی را  امتحان کنید. مطمئن باشید شاید به طعم ماهی هم علاقمند شدید. طعم  این غذاها و پیش غذاها با تن ماهی کم نظیر است.
۱٫ خوراک تن ماهی با سیب زمینی
 یک قوطی تن ماهی را با چنگال خرد کرده و آن  را در ماهیتابه بریزید تا گرم شود. یک عدد پیاز نگینی خرد شده را اضافه کرده، کمی تفت دهید و بگذارید کمی سرخ شود. نمک، فلفل، زردچوبه، ادویه و زعفران به اندازه دلخواه را اضافه کرده، مواد را با هم خوب مخلوط کنید. 
در این میان سه عدد سیب زمینی خلال شده را در ظرف دیگری سرخ کنید. ۲ قاشق رب گوجه فرنگی را در نصف لیوان آب حل کرده و به تن ماهی اضافه کنید، سپس ۳قاشق غذاخوری نخودفرنگی به آن اضافه کنید و در ظرف را بگذارید تا آب آن کشیده شود. حال اجاق را خاموش کرده  و  سیب زمینی سرخ شده را اضافه کنید. 

۲٫ خوراک تن ماهی با بادام زمینی

یک بسته بادام زمینی کوچک نمکی را خردکنید. نصف فنجان ریحان خرد شده را به آن اضافه کنید و با یک قوطی کنسرو تن ماهی در روغن زیتون مخلوط کنید یا اگر تن ماهی ساده دارید،  روغن تن را خالی کنید و به جایش کمی روغن زیتون بریزید.حالا مخلوط را داخل تابه ای ریخته، آن را تفت دهید.خوراک را با مقداری ریحان تازه تزیین کنید. بعد از پنج دقیقه غذای شما آماده سرو است.

 
 

۳. خوراک تن با جعفری و لیمو
برای درست کردن این خوراک نصف فنجان جعفری خرد شده را با نصف فنجان خیارشور خرد شده مخلوط کنید. این مخلوط را به همراه دو قاشق غذاخوری سس فرانسوی به یک قوطی کنسرو تن ماهی با فلفل قرمزاضافه کنید و خوب هم بزنید. آب دو عدد لیمو ترش را به مخلوط اضافه کنید و مواد مخلوط شده را با نان باگت سرو کنید. 

پاسخ ترک

Please enter your comment!
Please enter your name here

− 1 = 7